Добро пожаловать!
Приветствую на нашем блоге!
Приглашаем к сотрудничеству всех кого интересуют конкурсы, проекты, которые связаны с Европейской тематикой!
Приглашаем к сотрудничеству всех кого интересуют конкурсы, проекты, которые связаны с Европейской тематикой!
среда, 4 декабря 2013 г.
Гранти на навчання за кордоном
1 грудня Фонд Віктора Пінчука вже вп’яте розпочав прийом заявок від потенційних кандидатів на участь у конкурсному доборі програми «Всесвітні студії».
В рамках проекту, що спрямований на формування нового покоління української професійної еліти, переможці конкурсу – талановиті молоді українці віком до 35 років – отримають від Фонду Віктора Пінчука гранти на навчання за магістерськими програмами в провідних світових навчальних закладах, що увійшли до списку 200 кращих університетів світу за рейтингами QS та The Times Higher Education.
Прийом документів та online-реєстрація триватиме на сайті програми www.worldwidestudies.org з 1 грудня 2013 року по 15 травня 2014 року.
В першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих, хто планує навчання в наступних галузях: аграрні науки, екологія та охорона навколишнього середовища, право, державне управління, альтернативна енергетика та аерокосмічна інженерія. Фонд також розгляне заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати матимуть представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.
Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Для отримання гранту потенційні кандидати повинні самостійно підібрати магістерську програму та вступити на неї, підготувавши всі необхідні документи, пройшовши додаткові підготовчі курси та здавши мовні тести, а також представити журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну. Фонд Віктора Пінчука очікує, що по завершенні навчання за кордоном всі отримувачі гранту повернуться до України та відпрацюють за фахом щонайменше 5 років.
Гранти від Фонду покриватимуть в першу чергу витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60 % всієї необхідної суми, але за умови не більше 50 тис. доларів США за весь навчальний період (1-2 роки). Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом.
Апліканти, які вступили до Кембриджського університету (University of Cambridge, Велика Британія), до правового факультету Пітсбургського університету (University of Pittsburgh School of Law, США), або до аграрного факультету Єврейського університету міста Єрусалим (The Hebrew University of Jerusalem, Ізраїль), матимуть змогу отримати решту коштів на навчання від благодійних фондів, що підтримують ці навчальні заклади. Дана опція є можливою завдяки угодам щодо спільного фінансування навчання студентів в рамках проекту «Всесвітні студії», укладених Фондом Віктора Пінчука з цими благодійними організаціями. Більше про партнерство програми з даними учбовими закладами та умовами фінансування навчання можна дізнатись на сайті «Всесвітніх студій» в розділі «Партнери».
Детальну інформацію стосовно умов участі у конкурсі, необхідних документів та рекомендацій щодо вибору магістерських програм та країн навчання, а також загальні відомості про особливості освіти в цих країна можна дізнатись на сайті програми «Всесвітні студії»: worldwidestudies.org
Додаткова інформація. Освітній проект Фонду Віктора Пінчука «Всесвітні студії», спрямований на формування нового покоління української професійної еліти, був заснований у 2009 році. Проект пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу, в першу чергу, в галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України. Загальна сума коштів, що була виділена Фондом на гранти за чотири роки існування програми, склала понад 15 млн. гривень, а її стипендіатами за цей час стали 73 особи. Наразі близько 30-ти з них ще продовжують навчання в магістратурах провідних університетів по всьому світу.
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий