Добро пожаловать!
Приветствую на нашем блоге!
Приглашаем к сотрудничеству всех кого интересуют конкурсы, проекты, которые связаны с Европейской тематикой!
Приглашаем к сотрудничеству всех кого интересуют конкурсы, проекты, которые связаны с Европейской тематикой!
среда, 5 августа 2015 г.
Літня Академія у дії.
Команда з Кіровограда прийняла участь у навчанні та обіні досвідом у Літній Академії у м. Варшава. Представники 10 країн Європи мали можливість налагодити дружні стосунки, створити нові проекти та плани на спільну діяльність.
Молодіжна українсько-німецька програма обміну
Для всіх, кому важливі демократичні цінності та хто цікавиться Німеччиною!
Фонд Мирної Революції (Лейпциг, Німеччина) разом з ГО “Українській Центр Інтелектуального Розвитку” (Київ, Україна) починає реалізацію проекту “Молодь Зустрічає Iсторiю” , метою якого є організація спільного німецько-українського діалогу, присвяченого історії тоталітаризму.
Проектом заплановані семінари, дискусії на актуальні теми та огляд історичних місць. Проект передбачає навчальну поїздку для 10 представників української молоді до Німеччини (жовтень 2015) та німецької молоді до України (листопад 2015).
Учасники проекту отримають можливість не тільки взяти участь у навчальних проектних заходах, але і познайомитися ближче з Німеччиною, її життям, культурою та людьми.
Для участі у проекті необхідно до 16 серпня заповнити анкету яка знаходиться за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/15pxI6MPjxBpD4HsQxoRHfTLCDdxmWbJsW91Hica14sg/viewform?c=0&w=1
Участь у навчальної поїздки до Німеччини безкоштовна. Організатори забезпечують квітки, проживання та харчування в Німеччині для учасників української групи. Можлива часткова компенсація візових видатків. Усі транспортні витрати по Україні (поїздки до візового центру, аеропорту у м. Київ, інше) учасники проекту покривають за власний рахунок.
Вимоги до учасників проекту:
вік від 18 до 25 років;
активна громадянська позиція, участь у правозахисних, волонтерських та інших молодіжних рухах/проектах;
готовність у жовтні 2015 р. прийняти участь в навчальної поїздки до Німеччини (та надати усі необхідні документи для отримання візи);
готовність у листопаді 2015 р. прийняти участь у розробці спільного з німецькою молоддю проекту з осмислення та розуміння трагічних історичних подій.
Пріоритет буде наданий студентам ВНЗ Південно-Східної України, які займаються питаннями антифашизму, аналізу історичної спадщини та встановлення порозуміння в суспільстві.
Довідки за електронною адресою: ucidngo@gmail.com
Посилання Фонд Мирної Революції: www.stiftung-fr.de
Посилання на ГО “Українській Центр Інтелектуального Розвитку”: www.ucid.org.ua
Проект «Молодь Зустрічає Iсторiю» реалізується у рамках програми «Meet up! Німецько-українські зустрічі молоді» яку реалізує Федеральний Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє (Німеччина)»: www.stiftung-evz.de
В рамках програми підтримки обдарованої молоді приватна школа «Європейський колегіум» оголошує грант на навчання для учнів десятих класів. «ЄК» повністю покриє витрати на навчання учасника-переможця. Взяти участь у змаганні може кожен десятикласник. Претендент має відповідати наступним вимогам: - середній бал успішності за попередній рік навчання 10-12 балів; - перемоги в ІІ- ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін або конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН; - знання англійської мови на рівні B1\B2. Для отримання гранту абітурієнт повинен краще за інших виконати спеціальне завдання: - написати мотиваційний лист на тему «Чому я хочу навчатися в «Європейському колегіумі»?»; - презентувати себе, підготувавши відповідний матеріал обсягом 8-10 слайдів. Матеріали надсилайте на електронну адресу «Європейського колегіуму» eurocollegium@ukr.net з позначкою “Грант” в темі листа. Роботи приймаються з 5 по 20 серпня 2015 року. Оголошення результатів відбудеться 24 серпня. Бажаємо успіхів!
До 10 серпня триває прийом заявок на участь у першій в Україні Школі Урбаністики.
Команда CANactions, яка ось уже 8 років проводить міжнародний архітектурний фестиваль (www.canactions.com/uk/canactions-2015-1), запускає першу в Україні Школу урбаністики. Засновник школи - відомий український архітектор Віктор Зотов. Наша мета - підготувати агентів урбаністичних змін, які ініціюватимуть та втілюватимуть новаторські проекти розвитку реальних міських територій.
Перша Студія Школи стартує вже 14 вересня 2015 року й триватиме 3 місяці під кураторством провідного швейцарського урбаніста Урса Томанна. Cтудія буде присвячена динамічному плануванню, вивченню методологій та інструментарію для ґрунтовного дослідження міста, фокуcуватиметься на реальних кейсах і передбачає field trip до Івано-Франківська та розробку концепції стратегічного розвитку конкретного міста.
Взяти участь у Студії запрошуються молоді спеціалісти напрямків урбаністики, архітектури, транспортного планування, економіки, містобудування, культурології, соціології, юриспруденції, а також представники інших спеціальностей, пов’язаних з міською тематикою. Обов’язкова вимога для учасників - вільне володіння англійською мовою.
Навчання у Студії відбуватиметься в міжнародній міждисциплінарній групі до 16 осіб й передбачає постійну комунікацію з урбаністами світового рівня. Випускники Студії отримають нагоду пройти стажування чи працевлаштуватися в українських та іноземних інституціях і компаніях, які працюють у сфері міського розвитку.
Участь у Студії становить 9 800 грн. Однак, в аплікантів є нагода отримати грант, обгрунтувавши свою кандидатуру в мотиваційному листі. Відбір учасників Студії проводитимется на конкурсній основі за результатами двох етапів - поданих заявок та короткого скайп-інтерв`ю англійською мовою.
Для участі у першому етапі конкурсу необхідно подати:
1. CV (має містити контакти, інформацію про освіту, рівень володіння англійською мовою, а також, якщо є, досвід роботи над міськими проектами, участь у соціальних та культурних проектах, воркшопах, семінарах, освітніх програмах тощо);
2. Мотиваційний лист (зокрема про те, чому аплікант хоче стати учасником Студії#1, які завдання та цілі ставить перед собою і яким бачить продовження власної професійної діяльності після закінчення Студії, чому грант на учатсь у Студії повинен/-на отримати саме він/ вона);
3. Портфоліо (має містити приклади дизайну, архітектурних та урбаністичних проектів, витяги з письмових звітів, публікацій, досліджень та аналітичних робіт та ін. Портфоліо може містити до 5-и проектів загльним обсягом до 10 сторінок, подане у PDF-форматі розміром не більше 20 MB. Кожен проект слід підписати, вказавши назву, рік, коротке пояснення, вашу в ньому роль та об’єм виконаних робіт;
4. Скан-копію паспорта;
5. Скан-копію диплома про вищу освіту (як мінімум ступінь бакалавра).
Усі документи необхідно надіслати до 10 серпня 2015 р. на пошту stud.canactions@gmail.com не пізніше, ніж 12:00 за київським часом.
Проморолик Школи: https://www.youtube.com/watch?v=6v3aqku4noQ
Грант на навчання у приватній школі «Європейський колегіум»
В рамках програми підтримки обдарованої молоді приватна школа «Європейський колегіум» оголошує грант на навчання для учнів десятих класів. «ЄК» повністю покриє витрати на навчання учасника-переможця.
Взяти участь у змаганні може кожен десятикласник. Претендент має відповідати наступним вимогам:
- середній бал успішності за попередній рік навчання 10-12 балів;
- перемоги в ІІ- ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін або конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН;
- знання англійської мови на рівні B1\B2.
Для отримання гранту абітурієнт повинен краще за інших виконати спеціальне завдання:
- написати мотиваційний лист на тему «Чому я хочу навчатися в «Європейському колегіумі»?»;
- презентувати себе, підготувавши відповідний матеріал обсягом 8-10 слайдів.
Матеріали надсилайте на електронну адресу «Європейського колегіуму» eurocollegium@ukr.net з позначкою “Грант” в темі листа.
Роботи приймаються з 5 по 20 серпня 2015 року. Оголошення результатів відбудеться 24 серпня.
Бажаємо успіхів!
Подписаться на:
Сообщения (Atom)