Добро пожаловать!
Приветствую на нашем блоге!
Приглашаем к сотрудничеству всех кого интересуют конкурсы, проекты, которые связаны с Европейской тематикой!
Приглашаем к сотрудничеству всех кого интересуют конкурсы, проекты, которые связаны с Европейской тематикой!
пятница, 24 октября 2014 г.
Конкурс до Міжнародного дня толернатності "Толерантність як основа сучасного світу"
Рекомендації та Умови проведення творчого конкурсу
до Міжнародного дня толерантності
Сучасні потоки інформації, великі можливості, а водночас і спокуси та загрози, невміння розв’язувати конфлікти і допомагати іншим, часто стають на заваді гармонійного життя людини у суспільстві. Ми з вами живемо серед людей, яких ми не завжди розуміємо, тому що вони вирізняються від нас нестандартною зовнішністю, цікавим стилем у одязі, незвичною манерою спілкування або поведінкою, обмеженими можливостями або незвичними поглядами на довколишній світ. Деякі з них мають надзвичайні таланти, унікальні здібності. Як часто кожен з нас ставиться з розумінням до проблем своїх найближчих друзів або рідних, невдоволення сусідів, вимог вчителів, потреб людей з обмеженими фізичними властивостями, думок іншої людини, людей іншого віросповідання, які суттєво відрізняється від нашої….Питання, дискусії, неоднозначні відповіді…
У кожного є можливість виразити своє бачення толерантності, прийнявши участь у творчому конкурсі серед молоді «Толерантність як основа сучасного світу», що проводиться протягом жовтня - листопада 2014 року.
Мета та завдання конкурсу:
- формування у молоді європейських цінностей;
- розвиток толерантності у дітей та дорослих;
- поглиблення навичок використання новітніх медіа;
- поглиблення культорологічних знань;
- формування відношення до людей з обмеженими можливостями;
- підвищення професійного рівня та творчої активності педагогів навчальних закладів;
- впровадження в практику ефективних методів, прийомів і форм роботи з учнівською молоддю в позаурочний час.
Місце та час проведення:
З 24 жовтня до 15 листопада 2014 року за місцем функціонування євроклубів, інших дитячих та молодіжних об’єднань.
Фінальний етап конкурсу та підбиття його підсумків відбудеться 21 листопада 2014 року у Кіровоградському обласному ЦДЮТ.
Організаційний комітет конкурсу:
- Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації;
- Управління освіти Кіровоградської міської ради;
- Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості;
- Центр Європейської інформації обласної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського;
- Рада євроклубів Кіровоградщини;
- ГО «МГО «ЦЕНТР».
Учасники конкурсу:
Діти та молодь віком від 8 до 18 років (учні загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів, ліцеїв, гімназій, коледжів).
Номінації творчого конкурсу :
• конкурс на кращий відео матеріал, відеоролик на соціальну тему «Толерантність як основа сучасного світу».
Обов’язкові вимоги до усіх робіт:
• творчі роботи повинні бути індивідуальними, виконані з дотриманням основних технічних вимог і відповідати заданій тематиці;
•формат відео роботи - MPEG 4 або вказати посилання,
•кожна робота повинна супроводжуватися анкетою.
Критерії оцінки творчих робіт:
- актуальність, креативність;
- оригінальність і творчий підхід ( забороняється копіювання та запозичення чужих ідей);
- повнота розкриття заданої теми.
До 15 листопада 2014 року організувати та провести у підпорядкованому навчальному закладі заходи до Міжнародного толерантності. Творчу роботу учасників конкурсу надсилати на електронну скриньку: arualena@yandex.ru, ocdut@ukr.net та посилання на https://www.youtube.com/ до 15 листопада 2014 року.
Вимоги до представлених конкурсних матеріалів:
Конкурсні матеріали надсилаються в електронному вигляді.
У супроводжуючих документах повинна бути додана анкета учасника конкурсу (див. у Додатку).
Визначення та нагородження переможців конкурсу
Всі надіслані роботи будуть розміщені на блозі «Европа без границ», https://www.youtube.com/ «Толерантність як основа сучасного світу» та сайті КОЦДЮТ.
Переможців конкурсу будуть визначати за найбільшою кількістю лайків на https://www.youtube.com/, коментарів блогу «Европа без границ» та оцінками журі-організаторів конкурсу.
Автори кращих конкурсних робіт нагороджуються грамотами, заохочувальними призами та будуть розміщені на ТV.
Координатор проекту:
Олена Арутюнян – методист КОЦДЮТ, голова Ради євроклубів Кіровоградщини, arualena@yandex.ru / ocdut@ukr.net; тел.моб. 0501725751, тел./факс: 0522225601 .
АНКЕТА УЧАСНИКА
конкурсу творчих робіт для молоді на тематику толерантності
«Толерантність як основа сучасного світу»
1. Персональні дані учасника
Прізвище та ім’я автора / назва євроклубу
Адреса електронної пошти
Контактний телефон (з міжміським кодом)
Контактна адреса (вулиця, буд, кв., місто/село, індекс)
Категорія колективна робота – європейські клуби, неформальні об’єднання індивідуальна робота
2. Навчання
Назва навчального закладу
3. Вік учасника /учасників
4. Кількість поданих робіт та назва кожної роботи:
Квест "Ми разом" до Дня міжкультурного діалогу
23 жовтня Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості організувала та провела квест до Дня міжкультурного діалогу «Ми разом», мета якого полягала в тому, щоб привернути та акцентувати увагу молоді та громадян різного віку до міжкультурного діалогу, терпимості, толерантності в нашому суспільстві, вмінні знаходити діалог та відрізняти можливості експлуатації та торгівлі люьми.
У квесті взяли участь 13 команд євроклубів м. Кіровограда та Кіровоградської області, а саме: команда «Победа» ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг», команда «Квантум» Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, команда «Look inside» Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3, команда «Євродіти» Грузьківського навчально-виховного комплексу Кіровоградського району, команда «Dream» Великочечеліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новгородківського району, команди «Астра» та «Світоч» Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу(гімназія-інтернат-школа мистецтв) м. Кіровограда та м. Олександрія, команда «Баунти» навчально-виховного об'єднання «Природничо-економіко-правовий ліцей-спеціалізована школа І-ІІІ ст. №8 - позашкільний центр», команда «Sunrise» навчально-виховного об'єднання №32, команда «Twix» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30, команда «Єдність» гімназії №9, команда «Калейдоскоп» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33, команда «Пікаділлі» навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум» Кіровоградської міської ради.
Під час квесту усі команди мали можливість проявити свої знання, творчі здібності та навички спілкування на станціях «Лист-побажання», «Візерунок побажання», «Вернісаж «Моя улюблена справа», «Спортивна хвилинка», «Шарада «Крокуємо країнами Європи», «Європейська кухня: створи живий осінній салат», «Привітання 5 мовами», «Вікторина «Видатні місця України», «Акція «торгівлі людьми – ні!»
Обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка також долучилася до цього заходу. Головний бібліотекар відділу популяризації книги Шевченко І.М., спільно з лідерами євроклубу «Надія» Кіровоградського ОЦДЮТ, знайомила учасників квесту з проблемою торгівлі людьми та представили книжкову виставку «Тенета торгівлі людьми». Усі команди отримали дипломи учасників та заохочувальні подарунки. Перемогу здобула команда «Победа» КЗ «Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг».
среда, 22 октября 2014 г.
Фінал обласного конкурсу до Дня міжкультурного діалогу - Квест "Ми разом"
10 жовтня 2014 року завершився творчий конкурс до Дня міжкультурного діалогу, що був організований за ініціативи Ради євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості у навчальних закладах Кіровоградської області.
Активну участь у конкурсі взяли учні та вихованці Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості, Грузьківського навчально-виховного комплексу Кіровоградського району, Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м. Кіровограда та м. Олександрія, НВО «Природничо-економіко-правовий ліцей-спеціалізована школа І-ІІІ ст. №8 - позашкільний центр», навчально-виховного об'єднання №32, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30, навчально-виховного об'єднання №6 Кіровоградської міської ради, комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості, Гайворонського центру дитячої та юнацької творчості, Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг, навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 – ліцей», Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Великоскельовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Світловодського району, Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - інтернату.
Членами журі були оцінені роботи, що були подані на обласний конкурс. Відзначено високий рівень представлених робіт.
На підставі рішення журі переможцями обласного конкурсу до Дня міжкультурного діалогу визнано:
Євроклуб «Астра» Кіровоградського обласного НВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м. Кіровограда, керівник Берлін О.А.;
Євроклуб «Надія» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Арутюнян О.С.;
Євроклуб «Євроленд» Олександрівського РЦДЮТ, керівник Москаленко І.М.;
Євроклуб «Меридіан» НВК «Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей», керівник Панкевич В.І.
Фіналом конкурсу є участь євроклубівців у тематичному квесті "Ми разом", який відбувається на завершення обласного конкурсу до Дня міжкультурного діалогу 23 жовтня 2014 року з 15.00 до 16.15.
Початок гри відбудеться у ауд. 102 Кіровоградського обласного ЦДЮТ за адресою: м. Кіровоград, вул. Калініна, 36
У Квесті приймають участь команди у кількості 3-х учнів, під керівництвом координатора євроклубу.
Етапи квесту включають у собі станції, на яких учасники команд мають можливість проявити свої комунікативні, креативні, логічні здібності.
Команда, яка успішно пройде усі станції та прийде до фіналу першою, стане переможцем квесту «Ми разом».
Чекаємо команди дл яучасті у квесті.
VIII Всеукраїнський конгрес УАЄС
18 жовтня 2014 року в Києві на базі Києво-Могилянської академії відбувся VIII Всеукраїнський конгрес Української асоціації європейських студій. Тема конгресу: "Сучасні виклики викладання і дослідження європейських студій". Конгрес було організовано за ініціативи Президента УАЄС Романа Петрова. Під час виступів Маргарити Старкевічуте - депутата Європарламенту у відставці, Володимира Стрельцова - професора кафедри права та євроінтеграції Харьківського регіонального інституту держуправління, Андрія Мелешевича - декана Києво-Могилянської акаднмії, провідною темою звучала думка про важливість становлення європейських цінностей в українському суспільстві та розвитку сучасного суспільства на основі цінностей. Цьому сьогодні сприяють курси з євроінтеграції, можливість стажування та навчання по програмам Жана Моне, Еразмус+, молодіжні, студентські, викладацькі обміни.
учнівська та студентська конференція
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Обласної науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді «Сучасні проблеми і тенденції розвитку економіки та управління у ХХІ столітті», яка відбудеться 23 листопада 2014 року на факультеті економіки та менеджменту Кіровоградського національного технічного університету
Відкриття конференції 21 листопада 2014 року о 09 год. 15 хв. у конференц-залі (центральний корпус) Кіровоградського національного технічного університету (проспект Університетський, 8).
Реєстрація учасників конференції з 08.00 до 09.15 год. (I поверх, центральний корпус Кіровоградського національного технічного університету).
Головні напрями роботи:
Сучасна економіка: досвід, проблеми і перспективи розвитку.
Сучасні тенденції соціально-економічного розвитку.
Теорія та практика менеджменту: загальнодержавні, галузеві та регіональні аспекти.
Проблеми теорії та практики економіки в умовах інтеграційних процесів в Україні.
Зміни глобальної господарської системи.
Моделювання соціально-економічних процесів
Форми участі в конференції:
доповідь на пленарному засіданні;
доповідь на секційному засіданні;
публікація матеріалів доповіді.
Програма конференції включає:
відкриття конференції;
пленарне засідання;
участь в засіданні секцій, круглих столів;
зустріч з провідними науковцями України;
культурно-розважальна програма.
Робочі мови конференції: українська, російська.
УМОВИ УЧАСТІ В РОБОТІ КОНФЕРЕНЦІЇ
Для участі в конференції просимо Вас до 19 листопада 2014 року подати в оргкомітет:
авторську довідку;
роздруковані матеріали українською чи російською мовами з електронним носієм;
рецензію наукового керівника чи фахівця, засвідчену підписом;
конверт зі зворотною адресою.
АВТОРСЬКА ДОВІДКА
учасника I Обласної науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді
«Сучасні проблеми і тенденції розвитку економіки та управління у ХХІ столітті»
Прізвище, ім'я, по батькові__________________________________________________
Місце навчання_____________________________________________________________
Прізвище, ім'я, по батькові керівника___________________________________________
Посада керівника____________________________________________________________
Телефони/факс/е-mail/дом._____________________служб._______________________
Тема доповіді або повідомлення_____________________________________________
Напрямок ________________________________________________________________
Необхідна оргтехніка________________________________________________________
Вимоги до матеріалів:
Матеріали конференції друкуються у електронному збірнику Кіровоградського національного технічного університету “НАУКОВІ ЗАПИСКИ” БЕЗКОШТОВНО.
Роздруковані матеріали повинні мати обсяг 2-4 сторінки друкованого тексту.
У змісті статті необхідно віддзеркалити нові результати досліджень, які раніше (або паралельно) не публікувалися у наукових виданнях. Для дотримання вимог ВАК України до наукових статей (Постанова від 15 січня 2003 р. № 7-06) рекомендуємо жирним шрифтом виділити такі її елементи: постановка проблеми, аналіз актуальних досліджень, мета статті, виклад основного матеріалу, висновки.
Форма: електронний варіант просимо виконувати в редакторі Word формат rtf; шрифт – Times New Roman; розмір шрифту – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; розмір полів: ліве – 30 мм, праве – 10мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм; формат паперу – А4. Рисунки надавати за можливості векторною графікою. Скановані рисунки – з роздільною здатністю не менше 300 dpi. Формули набирати в Microsoft Education 3.0. Написи до рисунків, схем, таблиць і список використаних джерел – шрифтом розміром 12 пт. Посилання на джерела у тексті подавати у квадратних дужках.
Шифр УДК: в першому рядку зліва вирівняти за першою літерою другого рядка основного тексту.
Анотації та ключові слова – рідною (перед текстом статті) та англійською (після бібліографії) мовами (міжрядковий інтервал – 1; розмір шрифту – 12).
Стаття має бути ретельно перевірена й повністю відредагована.
РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО НАПРАВЛЯТИ МАТЕРІАЛИ НА ДОДАТКОВЕ РЕЦЕНЗУВАННЯ, ВІДХИЛЯТИ СТАТТІ, ЯКІ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ВИМОГАМ АБО НАУКОВИМ НАПРЯМКАМ КОНФЕРЕНЦІЇ.
Матеріали з позначкою «На конференцію» просимо надсилати за адресою:
Факультет економіки та менеджменту,
Кіровоградський національний технічний університет,
проспект Університетський, 8 м. Кіровоград 25006;
Тел.: (0522)39-05-84;
моб.т. 050-487-12-53; 067-520-30-94; 050-83-94-535;
Вичерпна інформація про вимоги до публікацій – на сайті: www.kntu.kr.ua
Відповідальний секретар: Глевацька Н.М
(тел. 050-83-94-535) E-mail: glev_tata@mail.ru
Як розробити інтерактивні вправи засобами онлайн
Щоб зробити урок цікавим, а навчання ефективним, учитель може самостійно розробити інтерактивні вправи з допомогою онлайнових ресурсів. Завдяки ним зручно створювати різноманітні навчальні модулі та залучати до цього процесу учнів.
Розробити інтерактивні вправи можна, послуговуючись різними програмними засобами, які різняться функціями, типами вправ, доступністю редагування матеріалів тощо. Наприклад, засобами офісного пакету Microsoft PowerPoint з активним використанням тригерів і гіперпосилань, інструментами спеціалізованих програмних засобів Adobe Captivate, у середовищі програмного забезпечення для інтерактивних дошок SMART Notebook, OpenSankore, онлайновими засобами.
Варто використати онлайн-сервіс Web 2.0. http://learningapps.org/, створений для підтримки навчання за допомогою інтерактивних модулів, перевагами якого є:
• інтерфейс українською мовою;
• широкий вибір шаблонів інтерактивних вправ;
• можливість розробляти індивідуальні завдання та завдання для роботи з інтерактивною дошкою.
Завдяки сайту відкритий доступ до великої бази завдань, розроблених учителями різних країн з усіх навчальних предметів. Кожний із запропонованих на веб-ресурсі шаблонів можна швидко адаптувати до власних потреб, розробити аналогічний або зовсім інший навчальний модуль. Для цього необхідно дотримуватися певної послідовності дій.
вторник, 14 октября 2014 г.
Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»
Український інститут національної пам’яті спільно з Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України за підтримки Київського міського будинку вчителя у грудні 2014 р. – січні 2015 р. проводить Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття». Тема конкурсу – «Боротьба за Українську державність: сімейні історії українців».
Метою заходу є патріотичне виховання дітей та молоді, залучення їх до вивчення історії Української державності.
До участі в заході запрошуються учні позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.
Для участі в конкурсі необхідно до 1 грудня ц.р. надіслати організаторам мультимедійні проекти та анкети учасників на електронну адресу: akl@memory.gov.ua. Конкурсне журі визначить кращі проекти, автори яких братимуть участь у їх презентації, яка відбудеться у січні 2015 року у м. Київ.
Детальна інформація про конкурс − за тел.: 0(67) 164-74-55 (контактна особа – Віталій Скальський).
понедельник, 6 октября 2014 г.
Музика єднає серця
Франкофонам будь-яких вікових категорій та з будь-яких країн світу пропонується написати пісню на тему «Друг, з яким ти ще не знайомий».
Пісня має складатися з 3-х куплетів та одного приспіву. При створенні пісні автор має надихатися десятьма словами, які фігурують у проекті «Назви мені десять слів » 2014-2015рр.: amalgame, origine, bravo, grigri, inuit, kermesse, kitsch, sérendipidité, wiki, zénitude (визначення на сайті: www.dismoidixmots.culture.fr).
Учасники змагатимуться за такі призи:
- Перша премія – поїздка до Франції на 1 тиждень з оплатою усіх витрат
- Премія від партнерів: 500 євро
- Молодіжна премія: 300 євро
- Премія «Французька мова – рідна мова»: 150 євро
Реєстрація та розміщення текстів до 11 січня 2015
Деталі на сайті www.chansons-sans-frontieres.fr
литовсько-польсько-українська інформаційна кампанія #UNITEDFORPEACE
1 листопада, з нагоди початку Асоціації з ЄС, в Україні розпочинається литовсько-польсько-українська інформаційна кампанія #UNITEDFORPEACE.
З 6 по 12 листопада 40 українців відвідають країни-партнери з громадською, дипломатичною місією на підтримку миру та асоціації з ЄС.
Презентація кампанії #UNITEDFORPEACE та альянсу LITPOLUKR відбудеться 20 жовтня у Києві (TBD). Відкриття кампанії - 1 листопада. Більше 100 подій в Литві, Польщі та Україні заплановані до 10 грудня - Міжнародного дня прав людини.
Кампанія #UNITEDFORPEACE розпочата неприбутковим, волонтерським, не політичним альянсом LITPOLUKR, ініційованого ЄВРОПЕЙСЬКИМ ВИБОРОМ з нагоди вшанування і відзначення:
• Вступу в дію Асоціації України з ЄС (з 1 листопада 2014 року)
• Створення LITPOLUKRBRIG 19 вересня ц.р,
• Річниці проведення Самміту СхП у Вільнюсі (29 листопада 2013 року)
• 25-ї річниці акції солідарності народів "Балтійський шлях"
• 10-ї річниці членства Литви та Польщі у ЄС (з 2004 року)
• Дня Незалежності Республіки Польща (11 листопада 2014 року)
• 25-ї річниці руху "Солідарність" (Польща)
Організатори запланували проведення більше 20 неформальних зустрічей із громадами Литви та Польщі, відвідання спортивних, культурних та освітніх подій, участь у проектах телебачення та онлайн ЗМІ Польщі, Литви та України.
"Стратегічною метою альянсу LITPOLUKR є підвищення рівня взаємної довіри та співпраці між країнами. Тому ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР (#UA2030) закликає освітні заклади, громадські організації, волонтерські рухи, політичні партії, бізнес, міжнародні організації взяти участь в інформаційній кампанії #UNITEDFORPEACE спрямований на популяризацію дружби України з Польщею та Литвою, розвитку бізнесу, співпраці, безпеки та миру", - йдеться у прес-релізі ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИБОРУ від 1 жовтня 2014 року.
Дні відкритих дверей в Україні та відвідання громадських і політичних інституцій в Литві та Польщі, міських адміністрацій, європейських та міжнародних організацій та дипломатичних установ - є можливісттю для адвокації ідеї #UNITEDFORPEACE в Україні та Європі, донесення правди про події в Україні, українську стратегію та плани.
Учасники з України зможуть взяти участь у подорожах, єврошколах та тренінгах, лекціях в провідних університетах Кракову, Варшави, Каунаса, Вільнюса, Києва та вуличних акціях #UNITEDFORPEACE на площах європейських міст.
Українські школярі візьмуть участь у відкритих уроках "Спільна історія "Литва-Польща-Україна", конкурс плакатів миру (трьома мовами - українською, польською, литовською) у рамках інформаційної кампанії #UNITEDFORPEACE в Україні.
Участь в кампанії #UNITEDFORPEACE дозволить Вам:
• Підтримати ідею співпраці між народами заради миру
• Вивчити історію успішного європейського вибору Литви та Польщи
• Дізнатися більше про життя поляків та литовців в Україні
• Знайти нових друзів у Польщі та Литві
• Долучитися до творення польсько-литовського-українського проекту
• Продовжити навчання в університетах Варшави та Вільнюсу
• Розпочати бізнесу або інші проекти з партнерами у ЄС
"Важливом елементом співпраці партнерів по альянсу стане популяризація культурної спадщини та туристичних можливостей, зокрема через популяризацію спільних існуючих проектів: Шлях Гедеміновичів та інших", - зазначив Голова Правління НГО "Європейський вибір" Олег Животовський.
З цієї нагоди громадська організація "Європейський вибір" запрошує студентів, журналістів, активістів, волонтерів, митців, політиків, бізнесменів та експертів з Литви, Польщи та України взяти участь у створенні альянсу LITPOLUKR та проведенні кампанії #UNITEDFORPEACE
Висвітлення заходів та подорожей у рамках проекту відбуватиметься на офіційних сайтах та сайтах партнерів і друзів альянсу.
• Місяця Литви в Україні 2014
• Тижні Польщи в Україні 2014
• Сайті новин ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИБОРУ
Реєстрація на події в Україні - безкоштовно, попередня реєстрація онлайн - goo.gl/MOYeBP ,телефоном, через онлайн приймальню організації. Контактна інформація для учасників та партнерів: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР, Команда #UNITEDFORPEACE, e-mail: eu4ukr @gmail.com, tel: +38 050 308 14 92, www.europeanchoice.info
Детальне запрошення для учасників компоненту "ПОЛЬЩА ТА ЛИТВА: 10 РОКІВ У ЄС" (PDF) - goo.gl/cMJrsw. При реєстрації до 15 листопада - потрібен діючий закордонний паспорт; при реєстрації після - діючий закордонний паспорт з відкритою шенгенською візою
Відкритий конкурс телевізійнмх сюжетів «Цікаво про Цікаве»
Об’єднана творча група Київської Малої академії наук учнівської молоді та Всеукраїнського проекту «Майбутні професіонали» ТОВ «ТехПоТех» при підтримці «StarLightMedia» має честь запросити творчих та талановитих, бажаючих зробити перші кроки на терені телесценаристики та створення якісного медіапродукту для дітей, юнацтва та молоді власноруч, до участі у відкритому конкурсі телевізійнмх сюжетів «Цікаво про Цікаве»!
Задачі конкурсу:
• пошук и підтримка творчо й інтелектуально обдарованих дітей та молоді;
• стимулювання пізнавальної та науково-дослідницької діяльності учнівської молоді;
• розвиток інтересу до науки та прагнення до поглиблення та розширения знань;
• створення умов для розкриття творчого потенціалу та профорієнтаційного самовизначення юного покоління України.
Організатори: Київська Мала академія наук учнівської молоді та Всеукраїнський молодіжний проект «Майбутні професіонали» (ТОВ «ТЕХПОТЕХ»).
До участі в конкурсі запрошуються школярі (віком від 14 років на день подачі конкурсної роботи)) та студенти України.
Робота, що подається на Конкурс, може бути індивідуальною або колективною. Учасники, які створили колективну роботу, отримують одну спільну нагороду.
Конкурсна робота « Цікаво про Цікаве» має відповідати одній з наступних номінацій:
- про професії та виробництво,
- про науку й наукові відкриття,
- про техніку й технології,
- про культуру різних країн і народів,
- про мистецтво та літературу,
- про природу та її загадки.
Учасники самі визначають
- жанр відеороботи: інтерв’ю, репортаж, огляд, дослідження, мандрівка, теле-віче тощо,
- можливість використання спеціальних програм й інструментів зйомки та монтажу відеоролика;
- необхідність використання у видеоролику фотографій, фрагментів відеохронік та інших архівних матеріалів.
У конкурсних роботах Учасники можуть висвітлювати цікаві дослідження та експерименти, доводити або спростовувати наукові гіпотези, підтверджувати закони, демонструвати й розповідати про застосування знань, винаходів і технологій у реальному житті, робити різноманітні огляди й аналітику до них, створювати відеоколажі, проводити майстер-класи, створювати художні постановки за самостійно обраною тематикою, ….переконувати, іронізувати, шуткувати, …. – головне - сюжет має бути правдивим, переконливим, креативним та цікавим.
Порядок проведення Конкурсу
Координацію організаційного й технічного забезпечення проведення Конкурсу здійснюють Організатори.
Учась у Конкурсі безкоштовна.
Подані на Конкурс роботи будуть оцінюватися кваліфікованим журі та сценаристами групи StarLightMedia.
Для участі в Конкурсі необхідно:
1.Пройти короткий курс дистанційного навчання сценарній майстерності в онлайн-режимі. Текстові та відеоматеріали з базовими правилами телевізійної сценаристики будуть розміщені на сайті за посиланням: http://starlightmedia.ua//drama, розділ «Базовий» з липня 2014 року.
2. Подати:
І. Заявку на участь у Конкурсі (Додаток №1) до 31 жовтня 2014 р.
ІІ. Сценарій відеороботи.
Відеороботу у форматі MPEG-2 або AVI (на вибір).
Тривалість відеороботи має становити не менше 37 -10 хвилин і не більше 20 хвилин.
ІІІ. До участі в Конкурсі допускаються:
Відеороботи без сценарія,
Сценарії без відеороботи.
Перевга буде віддана відеороботам зі сценарієм.
Конкурсна робота має відповідати критеріям оцінювання
Оцінювання робіт здійснюватиметься на основі наступних критеріїв:
• правильність драматургічнаої побудови;
• правдивість;
• якість візуалізації;
• відповідність та якість звукового супроводу;
• пізнавальна цінність;
• креативність;
• оригінальність.
Прийом конкурсних робіт проводиться оргкомітетом до 31 січня 2015 року за адресою:
м. Київ, вул. Дегтярівськая, 31, каб. 801
Контактні телефони: (044)-489-37-21 (секретар), 063-446-20-60 (Людмила), 066-503-73-00 (Людмила).
Е- mail: KonkursTV@ukr.net або kyivman.1@gmail.com
Форми подачі конкурсних робіт:
1. Надсилання на Е- mail:
KonkursTV@ukr.net або kyivman.1@gmail.com в електронному виді Конкурсного пакету у складі:
Заявка з підписом(підписами) у відсканованій формі;
Відеоробота + програмне забезпечення для її перегляду;
Сценарій.
2. Особисто або шляхом пересилки поштою Конкурсного пакету у складі:
Заявка у паперовому вигляді;
Відеоробота та програмне забезпечення для її перегляду на диску або флеш-носії;
Сценарій у паперовому вигляді: формат - А4, поля - 2,5, міжрядковий інтервал – 1, шрифт – Times New Roman, 14, двобічний друк (додатково сценарій можна продублювати на Е-носії).
Протягом лютого 2015 року відбуватиметься обрабка конкурсних рабіт членами журі та визначення фіналістів.
Конкурсна комісія не коментуватиме прийняті рішення.
Наприкінці (остання декада) березня 2015 року фіналісти будуть запрошені до Києва, де проходитиме финальна частина Конкурсу - фестиваль відеосюжетів й урочиста церемонія нагородження кращих рабіт та авторів - яскраве свято, насичене майстер-класами, презентаціями й творчими зустрічами, переглядом та обсговоренням конкурсних рабіт, заходами культурної програми фестивалю.
Призовой фонд:
Переможці Конкурсу за номінаціями та критеріями
- Нагороджуватимуться пам’ятними подарунками й дипломами.
- Будуть запрошені до участі в літній стажировці на одному з телеканалів холдингу StarLightMedia (СТБ, Новий канал, ICTV).
- За рішенням конкурсної комісії кращі роботи мо¬жуть бути нагороджені спеціальними призами.
Інші умови
Матеріали, подані на конкурс, не ре¬цензуються, не повертаються й залишаються в оргкомітеті Конкурсу.
Некомплектні або подані після визначеного терміну матеріали не приймаються до розгляду.
Відповідальність за збереження авторських прав третьої особи щодо роботи, яка бере участь у Конкурсі, несе автор конкурсної роботи, який її надіслав.
Подаючи свою роботу на Конкурс, автор дає право організатору Конкурса на використання представленого матеріалу в некомерційних цілях (разміщення в мережі інтернет, цитування в телепрограмах та інших ЗМІ, участь у творчих проектах, подальше тиражування тощо) без додаткового дозволу та умов, без обмеження території використання та без виплати винагородження.
Учасники Конкурсу дають свій дозвіл на обробку своїх персональних даних: прізвище, им’я, по батькові, рік і місце народження, поштова адреса, адреса електроннойї пошти, дані про професію та інші персональні дані, надані учасником Конкурсу
Міжнародного молодіжного конкурс «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі б хотілося вирости»
З 1 жовтня 2014 року Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 44-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі б хотілося вирости», який проводить Всесвітній поштовий союз, ООН.
Мета конкурсу – розвивати у молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби. Конкурс буде проведено на національному та міжнародному рівнях.
Надсилайте конкурсні роботи на адресу Вашої місцевої дирекції Укрпошти із позначкою на конверті «Конкурс ВПС». Ознайомитись з адресами дирекцій можна на сайті Укрпошти.
Національний конкурс відбувається в два етапи:
– регіональний етап – проводиться з 01 жовтня 2014 року до 30 січня 2015 року. В цей період конкурси організовують дирекції Укрпошти в усіх областях України.
– фінальний етап – триватиме з 01 березня до 15 квітня 2015 року. Розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції Укрпошти.
Переможців національного конкурсу Укрпошта оголосить 30 квітня 2015 р. На них очікують такі грошові премії:
І місце – 5 тис. грн
ІІ місце – 3 тис. грн
ІІІ місце – 2 тис. грн.
Творча робота переможця національного конкурсу відправлятиметься на оцінювання журі Міжнародного конкурсу.
Переможці Міжнародного конкурсу отримають золоту, срібну і бронзову медалі за перше, друге і третє місце відповідно.
Дитина, яка отримає золоту медаль, також нагороджується поїздкою в м. Берн (Швейцарія), де проведе незабутню подорож у супроводі організаторів конкурсу.
http://ukrposhta.ua/ukrposhta-rozpochinaye-molodizhnij-konkurs-tvoriv-epistolyarnogo-zhanru
Подписаться на:
Сообщения (Atom)