Добро пожаловать!

Приветствую на нашем блоге!
Приглашаем к сотрудничеству всех кого интересуют конкурсы, проекты, которые связаны с Европейской тематикой!

среда, 30 ноября 2011 г.

Стипендії на 2012 р. від Фонду ім. Джона Сміта

Мета тритижневої програми - зміцнення і розширення розуміння демократичного процесу та ефективного держуправління шляхом навчальних програм і стажувань у Великобританії, які демонструють функціонування та роль громадських організацій в демократичному суспільстві.

"Ідеальний" кандидат повинен бути віком від 25 до 40 років, - молодий керівник, який працює в громадській сфері або місцевих органах влади, з успішним досвідом вирішення соціальних проблем, а також бути громадянином однієї з країн: Азербайджану, Вірменії, Грузії, Киргизстану, Молдови, Росії та України.

Основні вимоги до кандидатів:

Рівень володіння англійською мовою: 6.0 балів за шкалою IELTS і вище.

Досвід роботи: передбачається наявність досвіду роботи у кандидатів, які подають заявку, вони ПОВИННІ працювати на момент подання заявки, і ПОВИННІ продемонструвати наявність досвіду вирішення завдань в одній або більше із зазначених сфер. Примітка: всі надані рекомендаційні листи будуть перевірятися.
Професійний досвід: кандидати повинні працювати у сфері політики, органах центрального державного управління, місцевого урядового або економічного розвитку, комерційній сфері, галузі мистецтв, засобах масової інформації, юриспруденції (особливо в галузі прав людини), або в секторі НУО.
Крайній термін - 31 грудня 2011р.

Більш детальна інформація тут: http://www.johnsmithmemorialtrust.org/web/site/Programme/how_to_apply.asp



Джерело : johnsmithmemorialtrust.org

Додатки : Інформація ( 2012_Guidelines_for_Applicants.pdf, 129 Kb ):


http://civicua.org/main/data?t=2&c=1&q=1722460

воскресенье, 27 ноября 2011 г.

„Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ”

Умови
проведення обласного конкурсу
«Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний Світ»
серед учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, ПТНЗ.

Конкурс проводиться 14 грудня 2011 року управлінням освіти і науки облдержадміністрації, управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, обласним центром дитячої та юнацької творчості.
Мета проведення конкурсу.
Визначення рівня обізнаності і сприяння поглибленню знань з питань міжнародної безпеки та співробітництва України з ЄС.

Учасники конкурсу
Участь в конкурсі за власним бажанням можуть брати учні загальноосвітніх навчальних закладів віком від 14 до 18 років, які мають бажання перевірити та поглибити свої знання, а також сприяти поширенню обізнаності з цих питань у суспільстві.
Конкурс передбачає індивідуальну, виключно на добровільних засадах, участь зареєстрованих (форма додається) учасників у письмовому тестуванні та надання підготовленого заздалегідь твору (есе) розміром до двох сторінок друкованого тексту формату А4 та у електронному вигляді, разом із фото учасника.
Заявки на участь у другому - обласному етапі надати до Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості до 4 грудня 2011 року відповідно до додатку.

Програма конкурсу
Тематика конкурсу базується на загальних знаннях і навичках, що мають загальноєвропейський ціннісний і безпечний вимір. Зміст запитань передбачає розуміння питань безпеки у більш широкому сенсі і враховує вікові особливості навчання в різних регіонах України. Зважаючи на міжнародний вимір конкурсу, декілька питань присвячені інтеграційному досвіду Польщі, інших країн та розвитку наших двосторонніх відносин.
В есе пропонується надати власне бачення проблем та аргументів, які пов’язані з участю в існуючих системах міжнародної безпеки, а також практичні приклади співробітництва на місцевому і національному рівнях.
Особлива увага під час інтерактивних заходів Конкурсу надається вмінню обґрунтувати свою позицію та спілкуванню іноземними мовами.
Конкурс є вибірковим (визначає і рекомендує для участі адміністрація школи) і має за меті визначити найбільш обізнаних учнів із зазначеної тематики конкурсу. Надається звіт школи про проведення шкільного етапу конкурсу: фото, відео презентації та інші матеріали, які містять загальні оцінки щодо проведення І етапу проекту, розкривають проблеми та надають пропозиції щодо шляхів їх вирішення.
Обласний етап визначає найбільш обізнаних серед шкільних переможців у формі письмового тесту, розробленого експертами Національного Оргкомітету конкурсу.
Тематика і зміст запитань тесту (як і окремі джерела - Освітній пакет «Євроатлантична інтеграція: досвід Польщі і України», видання ЄС, НАТО), залишаються, пов’язаними з інтеграційними процесами (зокрема, в сфері безпеки) і відповідними інституціями та участю в них України.
Інформацію про підтвердження приїзду з урахуванням програми заходу, зазначених учасників (ПІБ, їх контактні телефони) та пропозиції щодо участі у конкурсі надсилайте на адресу організаторів:
25006 вул. Калініна, 36 КОЦДЮТ (каб. 305) та на e-mail: arualena@yandex.ru
Переможці конкурсу будуть запрошені до участі у Всеукраїнських заходах, їх роботи будуть розміщені у спеціальних публікаціях з тематики конкурсу. Кращі матеріали будуть презентовані на спеціальній виставці, як під час етапів конкурсу, так і після його завершення.

Програма
обласного конкурсу серед учнівської молоді
«Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ»


Дата проведення 14 грудня 2011 року

на базі Кіровоградського ОЦДЮТ
м.Кіровоград,вул. Калініна, 36


9.00-11.00 Заїзд та реєстрація учасників конкурсу Вестибюль ОЦДЮТ
11.00-11.30 Відкриття конкурсу. Вітання учасників конкурсу організаторами його проведення Червона зала
11.30-13.30 Презентація есе
Проведення тестування учасників конкурсу Аудиторія № 302
13.30. 14.00. Обід Їдальня ЦДЮТ
14.00.-15.30. Обмін досвідом, надання консультацій, рекомендацій Аудиторія № 302
15.30 - 16.00 Роз’їзд учасників конкурсу

среда, 16 ноября 2011 г.

Конкурс Intel запрошує

З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут», Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки та Київським національним університетом України ім. Т.Г.Шевченка оголошують про проведення національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF.
Національний етап включає в себе два конкурси: «Intel – Техно Україна» (установа-організатор – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут») та «Intel-ЕкоУкраїна» (установа-організатор - Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України).
Конкурс «Intel–Техно Україна» проводиться 14-17 лютого 2012 року за категоріями: математичні науки, фізика і астрономія, комп’ютерні науки, інженерія, енергетика.
Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 21-24 лютого 2012 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія.
Відповідно до міжнародних правил, кожен учасник має право взяти участь лише в одному із зазначених конкурсів лише з одним проектом. Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.
До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років, які є учнями 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів або відповідних курсів інших навчальних закладів.
Учасники мають представити наукові проекти, які були розроблені ними протягом 2010-2011 років індивідуально або в складі команди з 2-3 осіб.
Для участі в конкурсі «Intel–Техно Україна» необхідно зареєструватись online на сайті конкурсу http://www.isef.kpi.ua до 25 грудня 2011 року, а для участі в конкурсі «Intel-ЕкоУкраїна» - до 15 січня 2012 року на сайті http://nenc.gov.ua/isef. Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи).
Конкурси «Intel–Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна» проводяться у два етапи:
І етап: 1жовтня - 25 грудня 2011р. («Intel–Техно Україна»), 1 грудня 2011 року – 15 січня 2012 року («Intel-ЕкоУкраїна») – реєстрація та заочний відбір учасників на підставі наданих тез;
ІІ етап: 14-17 лютого 2012р. («Intel–Техно Україна»), 21-24 лютого («Intel-ЕкоУкраїна») – очний постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.
Переможці Національних конкурсів здобудуть право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF, який відбудеться з 13 по 18 травня у м. Пітсбург (штат Пенсільванія, США). Учасники ІІ етапу конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна» за рішенням журі здобудуть право представляти Україну на інших міжнародних конкурсах, афілійованих НЕНЦ Міністерства освіти і науки України.
Водночас з проведенням конкурсів організатори-установи проводять освітню академію Intel ISEF «Наука в школі» для наукових керівників учасників конкурсів.
В рамках конкурсів планується проведення інтерактивних експозицій науково-дослідницьких інститутів, а також організація публічного відвідування конкурсу школярами та студентами з метою залучення молоді до занять наукою.
Просимо розповсюдити цю інформацію серед потенційних учасників конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel–Техно Україна».
Умови національних конкурсів:
Intel Techno-Ukraine - http://www.isef.kpi.ua
Intel Eco-Ukraine - http://nenc.gov.ua/isef
Умови міжнародного конкурсу: http://www.societyforscience.org/isef/about/rules_regulations.asp
вимоги до наукових робіт: http://www.societyforscience.org/isef/rules/safdisp.pdf

понедельник, 14 ноября 2011 г.

Тижні польської культури в Києві

Якщо ти молода й активна людина, цікавишся культурою та історією Європейських країн та відкрита для нових знань та цікавих знайомств, ми запрошуємо тебе взяти участь у «Тижнях польської культури», які відбудуться протягом 11– 25 листопада 2011 року у Києві.
Проект проводиться Євроклубом АТІС в рамках Київської міської організації Молодіжний Європейський Рух спільно зі Спілкою поляків м. Києва та за підтримки Польського осередку туристичної інформації.
У рамках проекту відбудеться:
• 11 листопада – відкриття проекту привітанням Польщі з Днем Незалежності.
• 15-17 листопада – онлайн-конкурс «А що ти знаєш про Польщу?»
• 18 листопада – Семінар «Проблеми вищої освіти Польщі та України» за участю студентів-поляків, які навчаються в Києві та українських студентів.
• 20 листопада – Семінар «Можливості навчання у Польщі» та презентація «Зимової мовної школи у Польщі».
• 25 листопада – Вечір читань польської поезії, конкурс на краще читання віршів польською та українською мовами (переклад).
Перелік заходів буде поповнюватися!
Проект «Тижні польської культури» є безкоштовним.
Для того, щоб взяти участь у проекті необхідно надіслати на e-mail euroruh@ukr.net ПІП, ВНЗ, номер телефону та чому Вас зацікавив наш проект до 14.11.2011. Поспішай – кількість учасників обмежена!
Запрошуємо громадські організації та зацікавлених осіб до співпраці – ми відкриті для проведення спільних заходів в рамках проекту.
З питаннями та пропозиціями звертайтесь до керівника проекту – Мар’яни Мотрунич за тел. 063 329 0434 або електронною поштою mariana.motrunych@gmail.com
Проект «Тижні Європейської культури» є довгостроковим проектом Євроклубу АТІС та ставить на меті заохочення молоді до пізнання історії та культури країн Європи. На черзі – Тижні присвячені Франції, Великій Британії, Німеччині та іншим європейським країнам.
Для співпраці звертайтеся до проектного менеджера Євроклубу Ольги Гвоздьової за телефоном 095 422 1961 або електронною поштою olga.gvozdyova@gmail.com
Контакти
• Мар`яна
• МЄР
• euroruh@ukr.net
• 0633290434
• http://atiseuroclub.blogspot.com/

Гранти і стипендії від Програми імені Фулбрайта

Програма імені Фулбрайта, яка сприяє науковому обміну між Україною та США, оголосила про щорічні конкурси для науковців, викладачів та випускників ВНЗ
В рамках цієї програми, що діє в Україні з 1992 року, пропонуються гранти для молодих науковців на проведення досліджень в університетах США впродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь викладачі та дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту).

Програма також пропонує стипендії для навчання на магістерському рівні в університетах США від одного до двох років. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ та аспіранти. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Не залишилося поза увагою Програми імені Фулбрайта і навчання в аспірантурі. З цією метою пропонуються стипендії для навчання у провідних американськими університетах впродовж трьох років з правом захисту наукового ступеня Ph.D. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Крім того Програма надає гранти для проведення наукових досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук, дослідники без наукового ступеня, журналісти, діячі культури з досвідом роботи не менше 5 років.

Слід зазначити, що в рамках цієї Програми українські вищі навчальні заклади можуть запросити американських науковців на термін від двох до шести тижнів або від одного семестру до двох.

Програма імені Фулбрайта була заснована у 1946 році і діє у 155 країнах світу. За майже двадцять років існування Програми в Україні понад 750 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США. У свою чергу, більше 400 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею.

Деталі на сайті www.fulbright.org.ua

Конкурс в рамках всеукраїнської кампанії „Міліція під контролем”

З 31 жовтня стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів і проходить за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.
Мета конкурсу – привернути увагу до проблеми дотримання прав людини правоохоронцями, а також показати самим правоохоронцям, які саме недоліки у їх роботі хвилюють суспільство і спонукати до покращення ситуації.

Учасником конкурсу може стати кожен у віці від 14 років, хто з 31 жовтня по 21 листопада надішле на розгляд конкурсної комісії фотографії, аматорське відео або публіцистичні матеріали.
До складу конкурсної комісії увійдуть відомі українські правозахисники та громадські діячі.

Роботи розглядатимуться у таких номінаціях:

1. “Українська міліція – крок у Європу” – перспективи розвитку та реформування правоохоронних органів
2. “Іржа міліцейського мундиру” – висвітлення найбільш актуальних недоліків в дотриманні прав людини
3. “Народ та міліція – час порозумітися” - проблемні питання взаємодії з громадськістю

Конкурсні роботи мають відповідати таким умовам:
1. техніка виконання: вільна;
2. роботи приймаються на електронну пошту: monitoring.mvs@gmail.com з темою листа „Конкурс”, або за адресою: 01004, м. Київ, вул. Басейна, 9Г, оф. 25
3. кількість робіт, поданих від одного учасника, не обмежується;
4. публіцистичні матеріали мають бути обсягом до 3 аркушів (орієнтовно до 1200 слів);
5. в листі з роботою учасник має зазначити свої повне прізвище, ім’я та по-батькові, рік народження, поштову і/або електронну адресу, контактний телефон, а також назву роботи (школярі та студенти можуть зазначити назву навчального закладу, а також клас або курс навчання);
6. участь у конкурсі передбачає, що всі претенденти приймають зазначені умови.

Переможці конкурсу отримають винагороду
1 премія – 500 гривень
2 премія – 400 гривень
3 премія – 300 гривень

Також конкурсанти, роботи яких будуть високо оцінені конкурсною комісією, матимуть змогу отримати запрошення на тренінги з прав людини.

Надіслані на конкурс роботи не повертаються і в подальшому роботи учасників будуть експонуватися на Мандрівному фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA – 2011”, а також будуть опубліковані організаторами на Інтернет-сайті www.umdpl.info та у виданнях, що виступатимуть інформаційними партнерами Конкурсу.

За результатами конкурсу також буде видано каталог, який надішлють усім авторам, чиї роботи увійдуть до нього.

Просимо усіх, хто отримав інформацію про конкурс, поширити її серед тих, кому вона може бути цікава.

среда, 2 ноября 2011 г.

Європа відкриває дружні обійми для молоді з Кіровоградщини.

На осінніх канікулах, для встановлення партнерських зв’язків та участі у навчально-культурній зустрічі молоді країн Європи, представники Ради євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського ОЦДЮТ відвідали з дружнім візитом Польщу (м. Карапач, м. Глівіце, м. Йелена Гура, м. Вроцлав), Німеччину ( м. Дрезден), Чехію (м. Прага). На початку подорожі наші євроклубівці відвідали школу – гімназію «Софія» у м. Львові. Цікаві враження справили на дітей і щирий прийом, і цікава екскурсія містом, і відвідування шкільного та етнографічного музеїв. Наступна зупинка – м. Карпач (Польща), що розташований високо у Карпатських горах, заповідний парк Карканоше. З теплом та смачною польською кухнею приймали нашу делегацію увесь тиждень. Захоплення викликала школа – гімназія імені гірських рятівників. Наші євроклубівці познайомились з системою освіти у польських школах, презентували наш Кіровоградський обласний ЦДЮТ. Наступні дні сонячними проміннями та казковою архітектурою зустрічали нас міста Глівіце, Йелена Гура та Вроцлав. Назавжди залишились у пам’яті учнів історія, пам’ятники. архітектура та «казкові» гноми, які зустрічались на вулицях польських містечок. Не залишили нікого байдужим історія та музеї німецького міста Дрезден. Діти наживо милувалися картинами Рембранта, Рафаеля та інших світових митців. Кожному запам’яталась Прага – найкрасивіше місто Європи. Ми усі залишились у захваті від старого міста, вузеньких середньовічних вулиць, ратуші з її унікальним годинником, зміни караулу біля президентського палацу.
Незабутні враження та надію на подальшу співпрацю з польською молоддю привезли ми назад в Україну на Кіровоградщину.

Конкурс «Створи логотип для дитячої бібліотеки»

Логотип – явище просте й непросте водночас. Зайве розповідати, яку роль він відіграє для кожної організації, компанії, установи, торгової марки, книжкової серії.

А Центральна бібліотека імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва досі не має логотипа!

Отож, видавництво «Грані-Т» і Центральна бібліотека імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва оголошують конкурс на створення логотипа для бібліотеки.

Як узяти участь у конкурсі:

1. Створіть логотип для бібліотеки.

2. З 1 до 20 листопада 2011 року надішліть вашу роботу на електронну скриньку konkurs.grani.t@gmail.com із приміткою «Логотип для дитячої бібліотеки». Вкажіть також своє ім’я та прізвище, адресу, телефон.

Переможця конкурсу обиратимуть працівники бібліотеки. Найкраща робота стане офіційним логотипом Центральної бібліотеки імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, а також він отримає заохочувальний приз від видавництва «Грані-Т».

Кожну роботу, надіслану на цей конкурс, видавництво «Грані-Т» буде анонсувати в соціальних мережах з метою визначити переможця глядацьких симпатій. Автор логотипа, який отримає найбільшу кількість «лайків», отримає заохочувальний приз від видавництва. Розкажіть рідним, друзям, знайомим, колеґам про свою участь у конкурсі, щоб вони підтримали вас!

Бажаємо успіхів! І не зволікайте! Не втрачайте шансу порадувати своєю творчістю Центральну бібліотеку імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва та її читачів!